Best verkochte producten

Plooibare doos één deel  

Subcategorieën

 • Doos met automatisch bodem...

  Box met automatische achtergrond Americano


  Centuryshop AMERICANO heeft een grote verscheidenheid van geschenkdozen met automatische bodem. AMERICANO de doos bestaat uit een zelfsluitende automatische bodem en een sluitklep. Met kunststof karton 320 g / m², dat zorgt voor een snelle en eenvoudige verpakking van uw producten.

  Drie maten en drie kleuren voor elke te koop worden aangeboden: wit, zwart en fuchsia. Centuryshop zorgt levering in 48/72 uur. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ons team op +32 71 87 49 13 of via info@centurybox.be.

  Deze geschenkverpakking is perfect voor uw winkel, is het mogelijk om eenvoudig, snel en elegant pak je meest waardevolle producten.

 • Doos KOFFER JR

  Centurybox presenteerd u zijn assortiment van dozen JR KOFFER. Origineel en gedistingeerd, deze doos is van hoog kwaliteits 450 g/m² karton vervaardigd en ideaal als bescherming en transport voor uw uitzonderlijke producten. Het is in wit of kraft en in twee formaten beschikbaar. Centuryshop verzekerd u een levering binnen 48/72 uren. Voor meer informatie kunt u ons team onder +32 2 657 18 39 of info@centurybox.be bereiken.

 • Traiteurdoos HOMER

  Homer, catering doos


  Centuryshop HOMER presenteert haar catering doos! Ideaal voor het verpakken van cakes, bitterkoekjes, gebak, chocolade, snoep of andere smakelijke traktaties, de Homer catering box is verkrijgbaar in verschillende formaten. Dit is een voordelige scharnier doos plat geleverd met onmiddellijke montageplaat 300 g/m². Verkocht per 100 eenheden. Centuryshop zorgt voor een levering in 48/72 uur. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ons team op +32 71 87 49 13 of via info@centurybox.be.  Centuryshop biedt deze doos gebak, snoep en andere zoetigheden, ideaal voor de verpakking van levensmiddelen.

 • Verzendingsdoos POST-PACK

  Postpack Verzenddoos

  Centuryshop presenteert haar POST-PACK scheepvaart dozen! Post-pakdoos zullen genieten, zowel voor uw producten te verpakken met smaak, maar ook voor uw Wonderbox dozen dankzij beschermen zijn speciaal aangepaste formaten. Golfkarton 2 mm dik en bedekt met een glanzende laminering kras-bescherming, zal dienen als een stijve en robuuste verpakkingen voor mailings. Het plat geleverd eendelig wandmodel snel.

  Het is verkrijgbaar in twee maten en drie kleuren: wit, fuchsia en taupe. Centuryshop zorgt levering in 48/72 uur. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ons team op +32 71 87 49 13 of via info@centurybox.be.

  Deze box is ideaal voor verzendingen per post. Deze sterke en stijve doos is ontworpen om al uw meest delicate producten te houden en zorgen voor een veilige aankomst.

 • Geschenkdoos BERLINGOT

  Berlingot Geschenkdozen met hanvatten

  Centurybox presenteert u zijn assortiment van geschenkdozen BERLINGOT. De geschenkdoos BERLINGOT uit karton 300 g/m² is een tijdloze geschenkdoos makkelijk en snel monteerbaar met of zonder handvatten. Met zijn dubbele sluiting is de BERLINGOT doos snel en eenvoudig te monteren. De doos wordt plat en in een deel geleverd om plaats te sparen. Het is in drie kleuren beschikbaar: wit, zwart en fuchsie. Centuryshop verzekert u een levering binnen 48/72 uren. Voor meer informatie kunt u ons team via +32 71 87 49 13 of info@centurybox.be bereiken.

 • DISPLAY doos

  Centurybox presenteert u zijn selectie van DISPLAY dozen. Deze dozen maken een uniek verpakking voor uw producten. Ze wordt er uit 260 g/m² karton geproduceerd. Om plaats te sparen word ze vlaak en in een deel afgeleverd. De montage benodigd geen kleefstof. Bestaat in een uniek formaat. Centuryshop verzekerd aflevering in 48/72 uren. Voor verdere informaties bel ons op +32 2 657 18 of schrijf ons aan info@centurybox.be.

Product successfully added to the product comparison!