Best verkochte producten

Papieren draagtas NOBLESSE met handvatten uit coord 

Papieren draagtas NOBLESSE met handvatten uit coord

Centuryshop presenteert u zijn assortiment van papieren draagtassen NOBLESSE met handvatten uit coord of band ! De papieren draagtas NOBLESSE is heel kwalitatief en van voornaam uiterlijk. Ze is van aangepaste handvatten uit coord of geknoopt band voorgezien. Deze stevige draagtas werd door een versterkt bodem, laterale balgen, en versterkte bov...

Centuryshop presenteert u zijn assortiment van papieren draagtassen NOBLESSE met handvatten uit coord of band ! De papieren draagtas NOBLESSE is heel kwalitatief en van voornaam uiterlijk. Ze is van aangepaste handvatten uit coord of geknoopt band voorgezien. Deze stevige draagtas werd door een versterkt bodem, laterale balgen, en versterkte bovenkanten gekenmerkt. Dit luxueus tas is onmiddelijk beschikbaar in het format en kleur van uw keuze. Verscheidene opties zijn beschikkbaar: Kraft, geplastificeerd, recycleerd Kraft, met motief, of elastokraft (gegaufreerd papier). Centuryshop verzekerd u een levering binnen 48/72 uren. Voor meer informaties kunt u ons team onder +32 2 657 18 39 of info@centurybox.be bereiken.

Meer

Subcategorieën

 • Papieren draagtas NOBLESSE KRAFT

  Centuryshop presenteerd u zijn assortiment van papieren draagtassen NOBLESSE KRAFT. Die tassen zijn uit 150 g/m² Kraftpapier verwaardigd. Ze zijn van aangepaste en geknootte handvatten uit Band, laterale balgen en versterkte bovenranden voorgezien. Verscheiden formaten en kleuren zijn beschikbaar. Deze tas verbindt elegantie en verfijning met 100% biologisch afbreekbaar kraftpapier. Centuryshop verzekerd u een levering binnen 48/72 uren. Voor meer informaties kunt u ons team onder +32 2 657 18 39 of info@centurybox.be bereiken.

 • Papieren draagtas NOBLESSE PREMIUM

  Centurybox presenteert u zjn assortiment van Papieren draagtassen NOBLESSE PREMIUM. De Noblesse Structuurafwerking draagtas is vervaardigd uit een 100% biologisch afbreekbaar kraftpapier van 200 g/m², Deze heeft bijpassende handvatten in geknoopte koorden / linten en zowel een bodem als zijvouwen. Verstevigde binnenboorden en bodem die tevens gelijmd is. Zeer elegant om en sensoriele marketing uit te voeren. Genoeg om u van de concurrentie te onderscheiden. Eén karton bevat 50 stuks. Centuryshop verzekerd u een levering binnen 48/72 uren. Voor meer informaties kunt u ons team onder +32 2 657 18 39 of info@centurybox.be bereiken.

 • Papieren draagtas NOBLESSE voor...

  Centurybox presenteert u zijn assortiment van papieren flestassen NOBLESSE. Dit tas biedt u dezelfde eigenschappen als de standard NOBLESSE tas: handvatten uit geknoot coord, versterkt bodem en bovenranden. Wat die tas onderscheid is zijn speciaal formaat dat perfekt voor het opwarderen en transporteren van een fles is. Het is met Kraftpapier of geplastifieerd papier en ook met verscheiden kleuren beschikpaar. Centuryshop verzekerd u een levering binnen 48/72 uren. Voor meer informaties kunt u ons team onder +32 2 657 18 39 of info@centurybox.be bereiken.

 • Papieren draagtas ELASTOKRAFT

  Noblesse draagtas elastokraft is vervaardigd uit een geribbeld, gelijnd kraftpapier

 • Papieren draagtas NOBLESSE...

  Centurybox presenteerd u zijn nieuwe assortiment van NOBLESSE papieren draagtassen vervaardigd uit GERECYCLEERD KRAFT ! In veel formaten en kleuren beschikbaar, deze papieren draagtas is een origineel tas die met de aktuele milieubeschermingstrend klopt want ze is 100% herbruikbaar. Centuryshop verzekerd u een levering binnen 48/72 uren. Voor meer informaties kunt u ons team onder +32 2 657 18 39 of info@centurybox.be bereiken.

 • Papieren draagtas NOBLESSE...

  Centurybox presenteerd u zijn assortiment van NOBLESSE papieren draagtassen GEPLASTIFICEERD. Die tas is in veel formaten en kleuren beschikbaar: zwart of wit, mat of glanzend. Het is een luxueus tas voor allerlei Sektoren die uit 170g/m² geplastifieerd papier vervaardigd is. Er zijn natuurlijk geknootte handvatten, laterale balgen en een versterkte bodem. De handvatten zijn uit band voor de matte kleuren en uit koord voor de glansende kleuren. Centuryshop verzekerd u een levering binnen 48/72 uren. Voor meer informaties kunt u ons team onder +32 2 657 18 39 of info@centurybox.be bereiken.

 • Papieren draagtas NOBLESSE MET...

  Centurybox presenteerd u zijn assortiment van NOBLESSE papieren draagtassen MET MOTIEF. Die tas is in twee motieven beschikbaar en voegen een geraffineerde meerwaarde aan u verpakking toe. Verschillende formaten zijn aangeboden om zo goed als mogelijk uw verwachtingen te beantwoorden. Centuryshop verzekerd u een levering binnen 48/72 uren. Voor meer informaties kunt u ons team onder +32 2 657 18 39 of info@centurybox.be bereiken.

Product successfully added to the product comparison!