Zelfmonteerbare CAMPANA doos met deksel

Best verkochte producten

Zelfmonteerbare CAMPANA doos met deksel 

Zelfmonteerbare CAMPANA doos met deksel

Centurybox presenteert u zijn assortiment van CAMPANA geschenkdozen met deksel ! Het is een plooibare doos die eenvoudig te monteren is. Dankzij de levering in twee delen, bodem en deksel, biedt die doos een belangrijke plaatssparing. Centuryshop biedt u twee verschillende kartons: gerecycleert kraftkarton (500 g/m²), of geplastifieerd karton (4...

Centurybox presenteert u zijn assortiment van CAMPANA geschenkdozen met deksel ! Het is een plooibare doos die eenvoudig te monteren is. Dankzij de levering in twee delen, bodem en deksel, biedt die doos een belangrijke plaatssparing. Centuryshop biedt u twee verschillende kartons: gerecycleert kraftkarton (500 g/m²), of geplastifieerd karton (420 g/m²). De deksel bedeckt de doos voldoende behalve voor de 8x8 en 12x12 formaten. Centuryshop verzekerd u een levering binnen 48/72 uren. Voor meer informatie kunt u ons team onder +32 2 657 18 39 of info@centurybox.be bereiken.

Meer

Subcategorieën

 • Kraft

  Campana doos kraft 


  Centuryshop presenteert haar Campana kraft doos bel! Verkrijgbaar in vele maten en kleuren, de Campana geschenkverpakking kraftpapier is zowel elegant en 100% biologisch afbreekbaar. Centuryshop zorgt levering in 48/72 uur. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ons team op +32 71 87 49 13.

  La Campana doos kan worden aangepast door middel van een hot stamping beschikbaar Centuryprint.

  Voor verdere aanpassing, ontdek onze prestatie op Centurybox.

 • Plastificatie

  De Campana gelamineerde box


  Centuryshop presenteert haar Campana bel gecoate doos! Verkrijgbaar in vele maten en kleuren, de Campana cadeau gecoatte cadeau verpakking combineert trend en verfijning. Centuryshop zorgt voor levering in 48/72 uur. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ons team op +32 71 87 49 13 of via e-mail naar info@centurybox.be.

  Deze box kan volledig worden aangepast door contact op te nemen met ons op Centurybox.

  Bovendien kan deze verpakking worden aangepast, met warmte afdrukken in 1 kleur.

Product successfully added to the product comparison!