Best verkochte producten

Crossplast 

Crossplast

Herbruikbare tas CROSSPLAST : Een stevige en trendy herbruikbare tas met vier doorzichtige zakjes aan elke zijde, zodat u uw tas kan personaliseren door middel van een kaart of flyer.

Subcategorieën

  • Hergebruikbare CROSSPLAST tas...

    De hergebruikbare CROSSPLAST tas is met 4 doorzichtig vensters en genaaide handvatten voorzien. De tas bestaat uit 160 g/m² polypropyleen plastiek. Op elke zijkant van de tas zijn er vensters van 15 x 15 cm om er en personalisering met een kaard te kunnen toevoegen. Centuryshop garandeert een aflevering binnen, 48/72 uren. Voor verdere informaties bereiken ze ons team onder +32 71 87 49 13 of info@centurybox.be.

  • Hergebruikbare CROSSPLAST...

    De hergebruikbare CROSSPLAST tas is met 4 doorzichtig vensters en genaaide handvatten voorzien. De tas bestaat uit 160 g/m² polypropyleen plastiek. Op elke zijkant van de tas zijn er vensters van 15 x 15 cm om er en personalisering met een kaard te kunnen toevoegen. Centuryshop garandeert een aflevering binnen, 48/72 uren. Voor verdere informaties bereiken ze ons team onder +32 71 87 49 13 of info@centurybox.be.

Product successfully added to the product comparison!