Best verkochte producten

Papieren draagtas 

Papieren draagtas

Centurybox prensenteert u zijn gamma van papieren draagtassen die uit stock leverbaar zijn en onmiddelijk klaar zijn voor gebruik. Gebruikbaar voor allerlei sectoren: juwelen, perfum, zovoort draagbaar, kosmetisch,...

Subcategorieën

 • Papieren draagtas BOX met...

  Centuryshop presenteert zijn assortiment van Papieren draagtas BOX met platte handvatten. Een draagtas uit papier tussen 90 g/m² en 110 g/m² in verband met de verschillende formaten, met verschillende mogelijkheden voor elke gelegenheid, zeer bestendig en met verstevigde platte handvaten. Ze is van laterale balgen en klappbare handvatten voorgezien. De handvatten zijn aan de kleur die u voor de tas wenst aangepast. Verscheidene kleuren zijn beschikbaar: zwart, wit, donkerblauw, turquoois, rood, groen, oranje, antraciet, vanille, chocolade, lichtbruin of ruw. Centuryshop verzekerd u een levering onder 48/72 uren. Voor meer informatie kan u ons team contacteren per telefoon onder het nummer +32 2 657 18 39 of door info@centurybox.be.

 • Papieren draagtas NOBLESSE met...

  Centuryshop presenteert u zijn assortiment van papieren draagtassen NOBLESSE met handvatten uit coord of band ! De papieren draagtas NOBLESSE is heel kwalitatief en van voornaam uiterlijk. Ze is van aangepaste handvatten uit coord of geknoopt band voorgezien. Deze stevige draagtas werd door een versterkt bodem, laterale balgen, en versterkte bovenkanten gekenmerkt. Dit luxueus tas is onmiddelijk beschikbaar in het format en kleur van uw keuze. Verscheidene opties zijn beschikkbaar: Kraft, geplastificeerd, recycleerd Kraft, met motief, of elastokraft (gegaufreerd papier). Centuryshop verzekerd u een levering binnen 48/72 uren. Voor meer informaties kunt u ons team onder +32 2 657 18 39 of info@centurybox.be bereiken.

 • Papieren draagtas SAFARImet...

  Centuryshop presenteert u zijn assortiment van SAFARI papieren draagtassen met ineengedraaide handvatten. Tegelijkertijd spaarzaam en functioneel, de SAFARI draagtas is een onvermijdelijke verpakking voor uw enseigne. Ze bestaat uit 110 g/m² Kraftpapier en is van ineengedraaide handvatten voorgezien die zich aan de kleur van uw tas past en die binnen van de tas vastgeplakt zijn. Verscheidene kleuren zijn beschikbaar: zwart, wit, blauw, groen, rood, citroengeel, oranje, bordeau, Topasrosa, lichtbruin, gelinieert bruin en pistachegroen. Centuryshop verzekerd u een levering binnen 48/72 uren. Voor meer informaties kunt u ons team onder +32 2 657 18 39 of info@centurybox.be bereiken.

 • Papieren draagtas CEMENT met...

  Centurybox presenteerd u zijn assortiment van papieren draagtassen CIMENT met zeshoekig bodem. De CEMENT tas onderscheid zich door zijn originaliteit. Dit verpakking werd geinspireerd door cementzakken en meelzacken die met een duplex papier zijn hergestellt. Het gaat om een dubbellaagig 80 g/m² kraftpapier met de bijzonderheid dat die papier zeer stevig is. In de verlengerin van dit idee en dankzij dit materiaal heeft Centurybox dit zak in een tas veranderd. Ze is van aangepasst handvatten uit katoen voorgezien. Deze tas telt nog meer voordelen: ze is 100% biologisch afbreekbaar. Dit Packaging maakt het mogelijk voor u duurzaamheid met bijzonderheid te verbinden. Twee kleuren zijn beschikbaar: Wit en Kraft. Voor meer informaties kunt u ons team onder +32 2 657 18 39 of info@centurybox.be bereiken.

Product successfully added to the product comparison!