Nieuwe producten

Best verkochte producten

Plastificatie 

 • De CAMPANA geschenkdoos, snelle en makkelijke montage, met een plastificatie op karton van 420 g/m². De geschenkdoos is ongeplooid geleverd in 2 delen (onder en bovenkant) zodat er een consequent plaatsgewin is. De bovenzijde van de doos bedekt de volledige onderzijde van de doos (uitg. fuchsia). Wilt u uw logo of foto toevoegen aan onze standaard...

  53,55 €
   In voorraad
  Plastificatie

  De Campana gelamineerde box


  Centuryshop presenteert haar Campana bel gecoate doos! Verkrijgbaar in vele maten en kleuren, de Campana cadeau gecoatte cadeau verpakking combineert trend en verfijning. Centuryshop zorgt voor levering in 48/72 uur. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ons team op +32 71 87 49 13 of via e-mail naar info@c...

  De Campana gelamineerde box


  Centuryshop presenteert haar Campana bel gecoate doos! Verkrijgbaar in vele maten en kleuren, de Campana cadeau gecoatte cadeau verpakking combineert trend en verfijning. Centuryshop zorgt voor levering in 48/72 uur. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ons team op +32 71 87 49 13 of via e-mail naar info@centurybox.be.

  Deze box kan volledig worden aangepast door contact op te nemen met ons op Centurybox.

  Bovendien kan deze verpakking worden aangepast, met warmte afdrukken in 1 kleur.

  Meer
  Product successfully added to the product comparison!